تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 121متری /3 خوابه محله1فول جنوبی غرق نور

آپارتمان 121متری /3 خوابه محله1فول جنوبی غرق نور

4 روز پیش در فاز 8

متراژ
121
ساخت
1404
قیمت کل
‏8,450,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏69,834,000 تومان
طبقه
2
وضعیت واحد
بازسازی نشده
پردیس به فاصله 15 کیلومتری تهران بهترین گزینه برای سکونت و سرمایه گذاری کوتاه مدت و بلند مدت.
➖⚜️➖⚜️➖⚜️➖⚜️➖⚜️➖⚜️➖⚜️➖⚜️

⚜️مالک محترم خریدار منصفانه واحد شما تسویه یک روزه

⚜️ امکانات و ویژگی ها...

▪️فاز 8 پردیس
▪️121 متری
▪️محله 1
▪️بلوک ؟
▪️طبقه 2
▪️وام تسویه بروز
▪️عرصه تسویه اقساط
▪️فول نورگیر
قابلیت رهن 450/9میلیون که از مبلغ کل کسر شده
➖⚜️➖⚜️➖⚜️➖⚜️➖⚜️➖⚜️➖⚜️➖⚜️
جهت اطلاع بیشتر تماس بگیرید ☎️
خانم صداقت ⚜️