تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 123 متری سه خوابه/فول امکانات

آپارتمان 123 متری سه خوابه/فول امکانات

1 هفته پیش در آشتیانی

متراژ
123
ساخت
1403
اتاق
3
قیمت کل
‏29,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏235,772,000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
1
وضعیت واحد
بازسازی نشده
تعداد کل طبقات
5

✅تعداد واحد در طبقه:تک واحدی

⏪ کد مشاور شما = 105⏭
⏪ کد ملک = 103828⏩

آدرس مسکن آرتا
واقع در سیمتری نیروهوایی _ فرعی 7/30 (شهید سربی) پلاک 24 املاک آرتا
در خدمت شما هستیم ⏩

ساعت کاری 9صبح تا 22 شب یکسره حتی جمعه ها وایام تعطیل