تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 123متری سعادت آباد

آپارتمان 123متری سعادت آباد

1 روز پیش در دریا

متراژ
123
ساخت
1405
قیمت کل
‏58,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏471,544,000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
5
با احترام

آپارتمان تک واحدی در بهترین لوکیشن سعادت آباد

سالن پرده خور ،
رو به حیاط ،
نوساز کلید نخورده ست

سالن اجتماعات بزرگ با ارتفاع سقف عالی
متریال ممتاز برآب مشاعات کار شده

نقشه عالی
همه چی استاندارد در این متراژ برای واحد دو خواب

بدون یک سانتی متر پرتی فضا

با آرزوی خرید خوب برای شما
سینا کوشکی هستم مسکن یوتا
آدرس دفتر بلوار شهرداری روبروی تالار بورس