تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 125 متری جنوبی ویو کامل تهران

آپارتمان 125 متری جنوبی ویو کامل تهران

2 روز پیش در شهرک خرازی

متراژ
125
ساخت
1402
قیمت کل
‏16,850,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏134,800,000 تومان
طبقه
17
تعداد واحد در طبقه
6
تعداد کل طبقات
20
. .✧・゚: ✧・゚: ﷽ :・゚✧:・゚✧

⚜️املاک بزرگ آرون باشه شعبه فعال شعبه (خرازی)⚜️

⚜️ما بهترین نیستیم بهترین ها با ما در تماس هستند⚜️

✴️ مشاور رایگان ✴️ ✴️ بازدید=خرید ✴️

املاک آرون با فایلینگ قوی در کنار شما

✅ فروش
برج لوکس و مدرن
مستاجر دارد
600/21 تا برج 7
خوش نقشه
چشم انداز زیبا
کابینت عالی
کمد ها تکمیل
سالن و اتاق دارای پنجره
سالن پرده خور
4 لاین آسانسور + باری
پارکینگ + انباری
برق اضطراری
آب اضطراری
آنتن مرکزی
شوتینگ زباله
لابی من و نگهبان 24 ساعته

آزادگان

✅ 5 دقیقه فاصله تا
دریاچه چیتگر
باملند
ایرانمال
رزمال

⚜️ املاک بزرگ آرون مرجع تخصصی خرید و فروش رهن و اجاره منطقه22

☎️ برای اطلاعات بیشتر با ما تماس حاصل فرمایید
مشاور و امین شما / عالی وند