تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 125 متری کلیدنخورده ارشاد / کوی استاتید

آپارتمان 125 متری کلیدنخورده ارشاد / کوی استاتید

1 هفته پیش در اسماعیل آباد

متراژ
125
ساخت
1404
قیمت کل
‏7,950,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏63,600,000 تومان
طبقه
4
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
4
ملاک کیان
✔️ آپارتمان خوش نقشه و فول امکانات
فول امکانات
✅️ آپارتمان 11 واحدی ، طبقه چهارم
✅️ سند دار
✅️ واحد تخلیه و کلید نخورده....
✅️ قابلیت دریافت وام
✅️115 مترمربع مفید
✅️125 مترمربع با مشاعات ،
✅️ لوله کشی اسپیلت

⬅️ املاک کیان با قویترین فایلینگ در منطقه آماده خدمت رسانی به شما عزیزان میباشد.
⬅️ برای دریافت اطلاعات و فایلهای مشابه با ما در ارتباط باشید.