تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 125متری صفر تک واحدی وام دار

آپارتمان 125متری صفر تک واحدی وام دار

2 هفته پیش در امیریه

متراژ
125
ساخت
1404
اتاق
3
قیمت کل
‏9,990,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏79,920,000 تومان
طبقه
2
وضعیت واحد
بازسازی نشده
⛔ فروش فوری ⛔ ⛔ تک واحدی

..⛔ کلا 5 واحد ⛔ ⛔ طبقه 2

⬅️آپارتمان 125 متری صفر تک واحدی
✅آپارتمان فول امکانات
✅پذیرایی بزرگ و دلباز و کاملا نورگیر پنجره قدی
✅ آشپزخانه بزرگ با تراس بزرگ قابل چیدمان
✅ روشنای کامل
✅ 3 خواب کمد دیواری و پنجره
✅ یک خواب با مستر
✅حمام بزرگ
✅ توالت ایرانی و فرنگی
✅ پکیج  و سینک و گاز رومیزی بهترین برند
✅ نما و مشاعات کاملا سنگ
✅ جزیره میز نهار خوری

مبلغ کل = 9/990/000/000

♨️ 400 میلیون تومان وام
♨️ 100 میلیون تومان تعهد سند
♨️ 800 میلیون تومان قابلیت رهن

بعد از کسر مبلغ وام و تعهد سند و رهن

مبلغ کل نقد پرداختی 8/790/000/000

✅برای بازدید این واحد آپارتمان در اسرع وقت تماس بگیرید

⛔اولویت با اولین بازدید کننده
✅بازدید = خرید