تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 126 متر 2 خواب ( معالی آباد ) بازسازی شده

آپارتمان 126 متر 2 خواب ( معالی آباد ) بازسازی شده

1 هفته پیش در فرهنگ شهر

متراژ
126
ساخت
1391
قیمت کل
‏15,300,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏121,428,000 تومان
طبقه
4
وضعیت واحد
بازسازی نشده
ساختمان شخصی ساز
ترتمیز و آماده سکونت
خوش نقشه و بدون پرتی
مالک 100 ٪ فروشنده
سند تک برگ ملکی

آدرس ما : معالی آباد روبه روی خیابان دوستان ورودی گلدشت 3 املاک آفریقا
ناصری