تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 126 متری نیایش رو به باغ

آپارتمان 126 متری نیایش رو به باغ

2 روز پیش در نیایش

متراژ
126
ساخت
1401
قیمت کل
‏21,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏170,634,000 تومان
طبقه
3
وضعیت واحد
بازسازی نشده
❇️((( لطفا بدون واسطه )))❇️
⭕️⭕️⭕️⭕️⭕️⭕️⭕️⭕️⭕️⭕️⭕️⭕️⭕️⭕️

❇️آپارتمان 126 متری 2 خوابه
❇️رو به باغات گروه 1
❇️ در دل باغات نیایش
❇️یک خواب مستر سرویس ها لوکس
❇️کف گرانیت کابینت هایگلاس
❇️ورودی مجلل و طراحی شده
❇️پارکینگ و راه پله سنگ با نرده های استیل
❇️سالن بزرگ خوش چیدمان
❇️ آشپزخانه بزرگ
❇️بفروش می رسد.

⭕️⭕️⭕️⭕️⭕️⭕️⭕️⭕️⭕️⭕️⭕️⭕️⭕️⭕️
❇️((( لطفا بدون واسطه )))❇️

سامان حیدریان: مشاور تخصصی ملکی منطقه 1 و 6