تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 128 متر بهداری

آپارتمان 128 متر بهداری

1 روز پیش در ارومیه

متراژ
128
ساخت
1404
قیمت کل
‏11,800,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏92,187,000 تومان
طبقه
2
وضعیت واحد
بازسازی نشده
آپارتمان 127 متر
2واحدی فیلتر
کلا 4 طبقه 8 واحد
طبقه 2
پارکینگ بدون مزاحم
کلید نخورده
سند در دست اقدام حدودا 3الی 4 ماه
خوش نقشه و نورگیر
ساختمان جنوبی
سرویس ایرانی و فرنگی
موارد مشابه موجود هست
برای اطلاعات بیشتر و بازدید حتما با من تماس بگیرید
مشاور املاک صبح خیز
خیابان عدالت روبروی بانک ملی