تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان/ 130 متر / 2 خواب

آپارتمان/ 130 متر / 2 خواب

17 ساعت پیش در هروی

متراژ
130
ساخت
1404
قیمت کل
‏48,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏369,230,000 تومان
طبقه
6
◼️◼️◼️◼️امــلاڪ بــزرگـ ـ مــاکان◼️◼️◼️◼️
◼️◼️بـزرگترین و حـرفـه ای ترین در منطقـہ◼️◼️
آدرس املاک:
◼️◼️ضـلـع جـنـوب شرقے میـدان هــروی ◼️◼️
✅️فایل شخصی -

✅️بهترین کیفیت متریال، نهایت کیفیت در ساخت، دقت و ظرافت در اجرا و دید زیبای همیشه سبز در این ساختمان.

‼️‼️ویژه ی سرمایه گذاری‼️‼️
‼️‼️قیمت اکازیون و بی رقیب در کل منطقه‼️‼️

✅️طرحی فاخر از برترین آرشیتکت کشور
✅️ارتفاع کف تا سقف 4 متر
✅️واحد مشابه آکواریوم غرق در نور
✅️آفتاب مستقیم از جنوب
✅️بهترین کیفیت متریال تماما درجه 1 وارداتی
✅️تراس با قابلیت چیدمان
✅️دید زیبای مشجر
✅️بدون مشرف همیشگی

✅️اجرای فاخرترین مشاعات و امکانات خدماتی و رفاهی در سطح برج های شاخص منطقه

✅️لابی مجلل با جزئیاتی استثنایی
✅️سالن اجتماعات
✅️استخر، سونای خشک و بخار، جکوزی و Gym
✅️روف گاردن 4 فصل
✅️طبقه 6 ویو بی نظیر
✅️جزئیات بی نظیر دیگر ....

مشاور شما : امید