تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 130 متری 3 خواب / تک واحدی / رودباری

آپارتمان 130 متری 3 خواب / تک واحدی / رودباری

1 سال پیش در رودباری

متراژ
130
ساخت
1401
اتاق
3
قیمت کل
5٬650٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
43٬461٬000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
4
با سلام و احترام...

معرفی و فروش یک واحد آپارتمان 130 متری 3 خواب تک واحدی خوش نقشه و بدون پرتی در چند قدمی بر اصلی بلوار جوادزاده :

✓ 4 طبقه ٫ 4 واحد
✓ طبقه سوم (تک واحد)
✓ 3 خواب (با کمد دیواری)
✓ انباری ٫ بالکن ٫ مطبخ
✓ کابینت ام دی اف ٫ 2 عدد گاز رومیزی
✓ 2 عدد هود لمسی
✓ آسانسور
✓ پارکینگ اختصاصی
✓ نور گیر مناسب و بدون مشرف
✓ قابلیت رهن تا یک میلیارد

# سند تک برگ
---------------------------------------------------------------------------------------------------
آدرس دفتر :خیابان رودباری ، بلوار جوادزاده ، املاک ابوذر
کارشناس و مشاور در امور ملکی : مهندس اسدی

⚜️دارای پروانه تخصصی [درجه یک] املاک و مستغلات⚜️

✍️مالکین محترم جهت ثبت قراردادها و فایل های خرید ، فروش ، رهن ، اجاره ، مشارکت ملک خود حضوری و یا بصورت تلفنی با ما در ارتباط باشید