تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 130 متری شمال پاتریس

آپارتمان 130 متری شمال پاتریس

1 سال پیش در تهران

متراژ
130
ساخت
1401
اتاق
3
قیمت کل
18٬900٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
145٬384٬000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
5
130متر 3خواب فول امکانات
متریال درجه یک برند
سالن مربع پرده خور
پارکینگ همکف
فوق العاده خوش نقشه بدون پرت
پنجره های قدی بزرگ که نور طبیعی واحد و به حداکثر میرسونه
با توجه به قیمت میانگین منطقه قیمت این اپارتمان 15٪ کمتر از قیمت میانگین منطقه س

سازه ای بی نظیر از سازنده بنام با 15 سال سابقه درخشان در منطقه

فروشنده واقعی

فایل شخصی بدون مشابه

میلاد املاک آرکا شهر ارا خیابان کابلی