تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 130متر/ حضرت پور / وام 1.5م

آپارتمان 130متر/ حضرت پور / وام 1.5م

1 هفته پیش در ارومیه

متراژ
130
ساخت
1404
قیمت کل
‏9,890,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏76,076,000 تومان
طبقه
3
وضعیت واحد
بازسازی نشده
**آپارتمان رویایی در ارومیه، حضرت پور!**

تصور کن: طبقه 3از 6، 130 متر با 2 خواب، سال ساخت 1404، فول امکانات مثل آسانسور، پکیج، سرامیک، کابینت MDF، بالکن بزرگ، پارکینگ اختصاصی و حتی اطفای حریق!
نمای سنگی، کناف شیک، درب ضدسرقت و آیفون تصویری – انگار خونه ت توی فیلم هالیوودیه! سند در دست اقدام، سکونت مالک، امتیازات آب/برق/گاز کامل. قیمت متری 75 میلیون، کل9.890 میلیارد.

**طنز ماجرا: با وام 1.5 میلیاردی مسکن، فقط 8.25 میلیارد کم داری!** مثل اینه که بری رستوران 10 هزارتومنی، بگی "با کوپن 1500 تومنی، بقیشو بعداً!"
معاوضه هم اوکی: آپارتمان لوکس 130 متری خ سالار (سند در راه) با ویلایی هم قیمت تو طریقت/بهداری/آبشناسان.

**اشرفی، املاک یاس نو** – زنگ بزن، بخند و صاحب شو! #ارومیه_حضرت_پور #کد_697 #فروش_آپارتمان