ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
آپارتمان 134متر3خواب/خیرات/بازسازی شده
آپارتمان 134متر3خواب/خیرات/بازسازی شده
3 روز پیش در زند
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
134
ساخت
1388
اتاق
3
آسانسور
ندارد
قیمت کل
10,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
78,358,000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
2
⚜️دپارتمان املاک مرکزی⚜️
_____________________________
واحد مسکونی بازسازی شده و خوش نقشه با قیمت مناسب
134متر/3خواب
مناسب سرمایه گذاری و سکونت
قابلیت رهن کامل تا 1،500،000میلیارد
———————————————————
⚜️مشاور شما:خانم سعادت
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت