تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 135 متری در توس 39

آپارتمان 135 متری در توس 39

16 ساعت پیش در حجت

متراژ
135
ساخت
1404
انباری
ندارد
قیمت کل
‏5,600,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏41,481,000 تومان
طبقه
4
تعداد کل طبقات
6
یک واحد آپارتمان فول 135 متری با حاشیه 7/5 متر طبقه 4 تک واحدی ملک جنوبی با موقعیت عالی دارای آسانسور و پارکینگ
دارای آشپزخانه ام دی اف به همراه هود و گاز
2 اتاق خواب به همراه حمام مستر و دارای کمد دیواری. دارای درب ضد سرقت و روشنایی کامل و شیر آلات تماما اهرمی و پکیج و رادیاتور کامل و آیفون تصویری تابا و دارای تاسیسات کولر گازی و پمپ آب
در حال حاضر آپارتمان به مبلغ 400 میلیون رهن و 3 میلیون تا تیر 1405 در اجاره میباشد.