تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان/ 135متر /خام /با پارکینگ/ بهشت 12

آپارتمان/ 135متر /خام /با پارکینگ/ بهشت 12

5 ساعت پیش در شهرک الحدید

متراژ
135
ساخت
1404
انباری
ندارد
قیمت کل
‏6,993,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏51,800,000 تومان
طبقه
6
تعداد کل طبقات
6

تقدیمی از دپارتمان املاک بزرگ باتو