تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 135متری سه خواب مقر

آپارتمان 135متری سه خواب مقر

3 هفته پیش در شیشه‌گری

متراژ
135
ساخت
1404
اتاق
3
قیمت کل
‏8,820,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏65,333,000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
1
✅نورگیر مستقیم شمالی و جنوبی
✅موقعیت عالی/جنب بازارچه بزرگ پیمان و دسترسی به ایستگاه اتوبوس
✅واحد فوق خام می باشد
✅تحویل سند 3تا 6 ماه آینده

⚜️قابلیت یک میلیاردو دویست رهن
⚜️800وام مسکن
⚜️200 برای تحویل سند
⚜️سازنده ناظر پایه یک نظام مهندسی

بدون واسطه از سازنده خرید کنید
زیر قیمت کل منطقه
جهت بازدید لطفا تماس بگیرید