آپارتمان 135متری سه خوابه لوکس ساخت1400لوکیشن عالی
1 هفته پیش در سپیدار
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
135
ساخت
1400
اتاق
3
قیمت کل
7,300,000,000 تومان
قیمت هر متر
54,074,000 تومان
طبقه
5
وضعیت واحد
بازسازی نشده
به نام خدای جان و خرد
بازدید = خرید
آپارتمان تکواحده 135 متری سه خوابه
لوکیشن عالی سپیدار
ساخت 1400لوکس
نما و مشاعات سنگ درجه یک
پارکینگ اختصاصی سندی
سالن و آسپزخانه بزرگ با کابینت های گلس
هر سه خواب کمد دیواری
☎️جهت بازدید و کسب اطلاعات بیشتر تماس
بگیرید
✅فروش آپارتمان تکواحده سه خوابه فول امکانات طبقه 5 سپیدار ساخت 1405
✅فروش آپارتمان 140 متری سه خوابه طبقه اول سپیدار ساخت 1404
✅فروش آپارتمان تکواحده 144 متری سه خوابه ساخت 1401 طبقه سوم سپیدار
✅فروش پنت هاوس 120 متری دو خوابه نوساز کلید اول سپیدار
✅فروش آپارتمان تکواحده 153 متری سه خوابه ساخت 1400 سپیدار
انواع فایل متناسب با بودجه و سلیقه شما عزیزان موجود است.
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.