تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان / 136 متر/ سنددار / فول امکانات

آپارتمان / 136 متر/ سنددار / فول امکانات

2 روز پیش در مهر ویلا شمالی

متراژ
136
ساخت
1392
اتاق
3
قیمت کل
‏17,990,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏132,279,000 تومان
طبقه
5
تعداد واحد در طبقه
3
تعداد کل طبقات
5
⭐️به نام یگانه معمار هستی⭐️

موقعیت عالی برای خرید خانه 3 خواب

⭕️در صورت تمایل :
✅قابلیت اخذ وام تا 1 میلیارد با ما زیر 20 روز
✅قابلیت رهن تا 2 میلیارد با ما زیر 1 هفته
✅که هر دو از مبلغ کل کسر میگردد

کارشناسان فروش و مشاور شما
⭐️خانم محمدی و آقای موسوی⭐️

⭕️کد : 557