تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 136 متر /طبقه دوم /بلوار امام خمینی

آپارتمان 136 متر /طبقه دوم /بلوار امام خمینی

1 هفته پیش در شهر قدس

متراژ
136
ساخت
1395
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
‏6,800,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏50,000,000 تومان
طبقه
2
وضعیت واحد
بازسازی نشده
⚜️املاک غرب تهران⚜️

♨️ آپارتمان: بلوار امام خمینی
♨️ متراژ: 136 متر با سایت پلان
♨️ اتاق: 2 خواب
♨️ دو واحدی
♨️ کابینت mdf
♨️ شیرآلات آهرمی
♨️ انباری
♨️ آسانسور 6 نفره

مشاور: رفیعی