تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 136 متری/ 3 خواب/ خوش نقشه و غرق در نور

آپارتمان 136 متری/ 3 خواب/ خوش نقشه و غرق در نور

1 هفته پیش در ولیعصر

متراژ
137
ساخت
1389
اتاق
3
قیمت کل
‏13,600,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏99,270,000 تومان
طبقه
2
وضعیت واحد
بازسازی نشده
درود و احترام

● 137 متری سر نبش
● فول امکانات: پارکینگ و انباری اختصاصی، آسانسور، بالکن
● پذیرایی و نشیمن مجزا
● کمد دیواری کامل
● سند تک برگ/ دسترسی عالی

مشاور: باقری
کد آگهی: 32