تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 136متری/3خواب/نوساز/فول/اباذر

آپارتمان 136متری/3خواب/نوساز/فول/اباذر

2 روز پیش در حسن آباد شمالی

متراژ
136
ساخت
1404
اتاق
3
قیمت کل
‏49,600,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏364,705,000 تومان
طبقه
2
وضعیت واحد
بازسازی نشده
⚜️فروش یک واحد آپارتمان لوکس

⚜️معماری و سازه کم نظیر درمنطقه

⚜️پنجره قدی سالن پرده خور /بدون مشرف روبه آفتاب

⚜️تراس کاربردی و قابلیت چیدمان
⚜️آسانسور ساسی ایتالیایی 8نفر /سقف بلند
⚜️شیرآلات kwc
⚜️کابینت تماما نئو کلاسیک

⚜️واحد در حد 140متری

⚜️سه خواب بزرگ/خواب مستر دارای جکوزی و کولر گازی مجزا

⚜️سرمایش /گرمایش داکت اسپیلت

⚜️لوکیشن عالی/دسترسیها به مترو و مراکز خرید خوب

⚜️سرایداری مقیم/24ساعته

⚜️طراحی و سبک فضای سبز مدل باز اروپایی

⚜️قطعا با بازدید این واحد لوکس،خریدار قطعی این واحد منحصر به فرد خواهید شد.

⚜️مشاور شما تا پایان قرارداد:فتحی