تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 140 متری تک واحدی پیشاهنگی

آپارتمان 140 متری تک واحدی پیشاهنگی

1 روز پیش در پیشاهنگی

متراژ
140
ساخت
1395
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
‏5,850,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏41,785,000 تومان
طبقه
1
تعداد کل طبقات
5
باسلام
آپارتمان تک واحدی 140 متری
طبقه اول نبش خیابان اصلی بلوار باکری
نما کامپوزیت
کابینت درجه 1 های گلس برند ترک
سنگ اسلب بوکمچ درجه 1
آسانسور
2 خواب بزرگ
کمددیواری
اینه کاری
کاغذ دیواری و قاب بندی
تی وی وال
دستشویی و حمام سرامیک 60*120 پرسلان
انباری داخل
بالکن بزرگ
ساخت مستحکم
پنجره دوجداره
نورمخفی
سقف اشپزخانه کناف
سال 1403 یک میلیارد هزینه بازسازی شده
یک سری لوازم شخصی اضافه وجود دارد
که هزینه جداگانه حساب می شود
با تشکر حسین احمدآبادی