تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 144 متری

آپارتمان 144 متری

1 روز پیش در ۱۷ شهریور

متراژ
144
ساخت
1401
اتاق
3
انباری
ندارد
قیمت کل
‏13,200,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏91,666,000 تومان
طبقه
6
وضعیت واحد
بازسازی نشده
مشخصات ملک

متراژ: 144 متر
نوع ملک: آپارتمان
️ تعداد خواب: 3
️ تعداد طبقات 6 / طبقه: 6
سال ساخت: 1401
پارکینگ: دارد
انباری: ندارد
آسانسور: دارد
سند: 6دانگ
سیستم گرمایش شوفاژ/ سرمایش: کولر
وضعیت ملک: نوساز / بازسازی شده / بسیار تمیز
آدرس: خیابان یاران
قیمت: سیزده میلیارد و دویست میلیون تومان (قابل مذاکره / مقطوع)
⭐ ویژگی های شاخص : کد 201
نزدیک به ایستگاه مترو و بازار 17شهریور و بازار رضا
☎️ جهت بازدید و اطلاعات بیشتر تماس بگیرید
مقدم در خدمتم
✨ املاک رویال
️ مشهد – فدائیان اسلام 12، نسترن 22، بین سالم 10 و 12