تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 145متری 3خواب کلیدنخورده مستر منطقه5

آپارتمان 145متری 3خواب کلیدنخورده مستر منطقه5

1 هفته پیش در باغ فیض

متراژ
145
ساخت
1404
اتاق
3
قیمت کل
‏46,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏320,689,000 تومان
طبقه
1
وضعیت واحد
بازسازی نشده
⚜️مشاورین املاک آلند معرفی می نمایند⚜️

✴️فایل شخصی

⚜️آپارتمان 145متری
⚜️3خواب 1خواب مستر
⚜️کلیدنخورده
⚜️خوش نقشه وخوش چیدمان
⚜️نور بسیار عالی
⚜️پنجره ها از کف تا سقف
⚜️ویو جنوب تهران
⚜️لابی بسیار شیک ، لابی من

⚜️دسترسی عالی به مراکز خرید
⚜️دسترسی عالی به وسایل نقلیه مترو و بی آر تی
⚜️هم مناسب سرمایه گذاری و هم سکونت

⚜️قابلیت رهن تا 5 میلیارد
⚜️واحد تخلیه
⚜️مالک فروشنده واقعی

✨️با هر سلیقه و بودجه ای که داری تماس بگیر برات فایل جور میکنم
مشاور شما فرشاد شاهمیرزایی

⚜️با شما تا یک انتخاب حرفه ای همراهیم
آلند به معنای اولین پرتو خورشید و یک برند ثبت شده در زمینه املاک و مستغلات است.⚜️