تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 146 متر 3 خواب

آپارتمان 146 متر 3 خواب

1 ساعت پیش در استاد معین

متراژ
146
ساخت
1400
اتاق
3
قیمت کل
‏24,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏164,383,000 تومان
طبقه
3
تعداد کل طبقات
5
فوری فوری

فرصتی طلایی و تکرار نشدنی

146 متر 3 خ

طبقه 3

5 تا تکواحد

آسانسور و 2 بالکن

پر نور و خوش نقشه بینظیر

مشاعات امکانات و بسیار تمیزو عالی

محله دنج و آرام

دسترسی آسان به امکانات رفاهی

قیمت بینظیر در این بازار

فروشنده صد در صد

نهایت با 3 تماس فروخته میشه

این فرصتها بینظیر را قدر بدانید

مشاور شما :: امین