تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 148 متر بلوارسعادت

آپارتمان 148 متر بلوارسعادت

1 سال پیش در قزوین

متراژ
148
ساخت
1403
اتاق
3
قیمت کل
10٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
67٬567٬000 تومان
طبقه
4
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
4
توضیحات:
متراژ: 148 متر
تعداد خواب: 3 خواب
طبقات: 4 طبقه تک واحدی
موقعیت: شمالی
وضعیت: به صورت خام
متریال و طراحی: عالی و منحصر به فرد
موقعیت مکانی: در یکی از بهترین کوچه های بلوار سعادت

این آپارتمان با طراحی و متریال بی نظیر، گزینه ای عالی برای خریداران خوش سلیقه و افرادی است که به دنبال محیطی آرام و لوکس هستند. برای کسب اطلاعات بیشتر و بازدید، با ما تماس بگیرید.

املاک دی:
خیابان دانشگاه روبروی کوچه 25 املاک دی