تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 149متر دو خوابه رسالت/خطیب

آپارتمان 149متر دو خوابه رسالت/خطیب

1 هفته پیش در تبریز

متراژ
149
ساخت
1400
انباری
ندارد
قیمت کل
‏13,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏90,604,000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
6
#کد_فایل_13424

متراژ بنا 149
تعداد اتاق 2
طبقه 1
کل طبقات ساختمان 6
تعداد واحد در طبقه 1
تعداد کل واحدها 6
سال ساخت 1399

موقعیت ملک : جنوبی
مشخصه ملک : فول امکانات
نمای ساختمان : سنگ
مشاعات : آسانسور
تاسیسات سرمایشی و گرمایشی : پکیج و رادیاتور
پوشش کف : سرامیک
آشپزخانه : ام دی اف,هود,گاز رومیزی,هایگلس
سرویس بهداشتی و حمام : ایرانی,فرنگی
سقف و دیوار : کاغذ دیواری,گچ بری
سایر امکانات : بالکن,درب ضد سرقت,آیفون تصویری,کمد دیواری,درب ریموت دار,پرده
وضعیت سکونت : سکونت مالک
نوع و تعداد پارکینگ : پارکینگ اختصاصی,تعداد پارکینگ 1
وضعیت ملک : سند دارد,6 دانگ,تک برگ
امتیازات : آب,برق,گاز

مبلغ متری :90,604,027 تومان
مبلغ کل :13,500,000,000 تومان

املاک آریا