تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 150 متر .تک واحدی .الهیه

آپارتمان 150 متر .تک واحدی .الهیه

1 روز پیش در کرمانشاه

متراژ
150
ساخت
1405
اتاق
3
قیمت کل
‏11,300,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏75,333,000 تومان
طبقه
3
بسم الله الرحمن الرحیم
----------------------------------------------------
فایل ویژه با شرایط مناسب

اپارتمان پیش فروش تحویل 5/1 / لوکیشن فوق العاده الهیه سروستان

150 متر
سه خواب
تک واحدی
طبقه سوم
کل ساختمان 6 طبقه
شمالی ( نورگیری عالی)
فوق العاده خوش نقشه
(480 میلیون سرسند )
سازنده معتبر و قابل استعلام
-------------------------------------------------------
فرصت مناسب برای یک خرید مطمئن
جهت مشاهده واحد تماس بگیرید

میدان رسالت ابتدای بلوار جانبازان املاک بزرگ کاسیان

ساعت پاسخگویی (9 الی 13) ( 15:30 الی 22)
مشاور شما خانم عزیزی