تائید
فروش مسکونیآپارتمان* آپارتمان 150 متری * شهرک بنفشه *

* آپارتمان 150 متری * شهرک بنفشه *

2 روز پیش در شهرک بنفشه

متراژ
150
ساخت
1402
اتاق
3
قیمت کل
‏16,900,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏112,666,000 تومان
طبقه
1
پکیج
⚜️از اینکه « املاک سهیل» را انتخاب می کنید از شما سپاسگزاریم .

⚜️املاک سهیل از بازدید ملک تا انتقال سند، با تنظیم تخصصی ترین قرارداد ها برای معاملات ملکی در کنار شماست.

⚜️عضو رسمی اتحادیه املاک
⚜️کد عضویت: 10894

◀️ مشاور : خالقی

⚜️با انجام کلیه امور ملکی از قبیل خرید ، فروش ، رهن ، اجاره ، مشارکت در ساخت، بازسازی و نوسازی در کنار شما عزیزان هستیم.

⚜️شهرک بنفشه ، نبش کوچه خرداد ، املاک سهیل