تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 153 متری سه خواب

آپارتمان 153 متری سه خواب

2 هفته پیش در زیتون کارمندی

متراژ
153
ساخت
1404
اتاق
3
انباری
ندارد
قیمت کل
‏13,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏88,235,000 تومان
طبقه
4
تعداد واحد در طبقه
2
وضعیت واحد
بازسازی نشده
تعداد کل طبقات
5
مشاور املاک ارگ معرفی بهترین فایلینگ منطقه

کارشناس فروش سیلاوی

فروش آپارتمان لوکس سه خوابه – فول امکانات، آماده تحویل

✨ متراژ: 153 متر کلید اول 1405
✨ 3 خواب (دارای مستر)
✨ طبقه چهارم از پنج
✨ مجتمع 10 واحدی، دو کله با نورگیری عالی

ویژگی های خاص:
• نمای ساختمان و مشاعات کاملاً کلاسیک و لاکچری
• کابینت های مدرن هایگلاس
• سیستم هوشمند (کنترل کامل تجهیزات)
• سیستم صوتی حرفه ای (DJ)
• نورپردازی و رقص نور مدرن
• طراحی داخلی شیک و کاربردی

قیمت:
• متری 88 میلیون تومان(13/500)
• شرایط عالی:
• قابلیت رهن تا 2 میلیارد و 500 میلیون
• امکان دریافت وام مسکن تا 1 میلیارد و 500 میلیون

⏰ بازدید: 24 ساعته با هماهنگی قبلی

برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید