تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 155 متر نوساز کلیدنخورده ناهارخوران

آپارتمان 155 متر نوساز کلیدنخورده ناهارخوران

2 سال پیش در گرگان

متراژ
155
ساخت
1402
اتاق
3
قیمت کل
11٬400٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
73٬548٬000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
5
فروش واحدهای آپارتمان با متراژ 155 و 195 متر
با موقعیت عالی در شهرک تالار آپادانا
دارای لابی شیک
حیاط دیزاین شده
نمای ترکیبی
آسانسور تمام استیل ایتالیایی
5 طبقه ، 10 واحد
3 خواب

املاک آراکو
نبش صیاد 32
رضا حاج محمدعلی