آپارتمان 155 متری تکواحد با اسانسور
3 روز پیش در آمل
کپی شد
قیمت کل
11,620,000,000 تومان
قیمت هر متر
74,967,000 تومان
#آمل
#کد_فایل_32411
تاریخ:1405/02/22
#فروش_آپارتمان
متراژ بنا 155
تعداد اتاق 3
طبقه 5
کل طبقات ساختمان 5
تعداد واحد در طبقه 1
تعداد کل واحدها 5
سال ساخت 1402
مشخصه ملک : خام
نمای ساختمان : سنگ
مشاعات : آسانسور
پوشش کف : سرامیک
سایر امکانات : تراس,خواب مستر,درب ضد سرقت,آیفون تصویری
وضعیت سکونت : تخلیه
نوع و تعداد پارکینگ : پارکینگ اختصاصی,تعداد پارکینگ 1
وضعیت ملک : سند دارد,6 دانگ,تک برگ
مبلغ متری :75,000,000 تومان
مبلغ کل :11,625,000,000 تومان
املاک طبیعت
کارشناس : بهگزین
آدرس دفتر :