تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 155 متری ، صفر ، تک واحدی ، مدرن

آپارتمان 155 متری ، صفر ، تک واحدی ، مدرن

1 سال پیش در مشهد

متراژ
155
ساخت
1403
اتاق
3
قیمت کل
6٬800٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
43٬870٬000 تومان
طبقه
3
وضعیت واحد
بازسازی نشده
سلام و عرض ادب خدمت همشریان عزیز
-------------------------------------------------------------
شجاع هستم با 15سال سابقه کار تخصصی املاک در منطقه 11
باعث افتخارم هست خدمتگذار شما عزیزان باشیم
آپارتمان 155متری سیدرضی صفر محدود بلوار مهران زیر فی (پول لازم) متریال عالی بهتر از عرف منطقه

فروش نقدی و مقطوع فقط یک واحد به فروش میرسد
--------------------------------------------------------------------
تمامی آپارتمانهای صفر منطقه 11 از رنج 5 میلیارد تا 30 میلیارد با قیمتهای زیر فی در اختیار بنده و تیم بنده میباشد.
----------------------------------------------------------------
برای معرفی و یک خرید عالی لطفا تماس بگیرید
---------------------------------------------------------------