تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 155متری/20 متر تراس/حاشیه بلوار/خ نور

آپارتمان 155متری/20 متر تراس/حاشیه بلوار/خ نور

2 روز پیش در شهرک ولیعصر نیشابور

متراژ
155
ساخت
1404
اتاق
3
قیمت کل
‏13,200,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏85,161,000 تومان
طبقه
1
■ مشاورین املاک مشاهیر ■
______________________________

موقعیت عالی حاشیه بلوار اوایل نور
دونبش
متریال لوکس و درجه یک
طبقه اول گرمایش از کف
دارای 20 متر تراس
بسیار خوش نقشه
3 خواب + مستر
پنجره ها کف تا سقف
دارای پارکینگ اضافه

_____________________________
شرایط پرداخت :

نقدی

_____________________________

⚜️جهت هماهنگی برای بازدید و اطلاعات بیشتر به املاک مشاهیر مراجعه کنید.⚜️

مشاور شما : جعفری