تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 155متری شهرقدس 3خواب

آپارتمان 155متری شهرقدس 3خواب

1 هفته پیش در شهر قدس

متراژ
155
ساخت
1400
اتاق
3
قیمت کل
‏11,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏70,967,000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
5
✅ آپارتمان 155 متری سند تک برگ (سال 1400) در بهترین لوکیشن شهر قدس
⭐️ شمالی، نمای سنگ، بازسازی شده
⏺️ طبقه 2 از 5 (2 واحدی)
⚡️ 3 خواب + خواب مستر
✅ 2 تراس دلباز
⚙️ آسانسور، پارکینگ، انباری
♨️ گرمایش شوفاژ + آبگرم پکیج
❄️ کولر گازی
✴️ کف سرامیک
✅ کابینت های گلاس و ممبران
⚠️ سرویس ایرانی
⏺️ ملک در حال حاضر مستاجر دارد
➕ قابلیت رهن 1️⃣ میلیارد تومان
✅ دسترسی شهری عالی و نمای به روز
☎️ برای اطلاعات تکمیلی، هماهنگی بازدید و جزئیات قرارداد پیام بدید.
✨ یه بازدید کافیه تا انتخابتون قطعی بشه.
درضمن فایل دیگری از رنج 5میلیارد تا10میلیارد تومان موجود است لطفاً برا اطلاعات بیشتر تماس بگیرید
باتشکر