تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 156 متر

آپارتمان 156 متر

2 هفته پیش در دزفول

متراژ
156
ساخت
1404
اتاق
3
قیمت کل
‏11,550,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏74,038,000 تومان
طبقه
5
وضعیت واحد
بازسازی نشده
**الهی به توکل نام اعظمت**

️واحد 155 متری محدوده چهارراه ناهیدی️

توجه: مبلغی بابت سند از ثمن معامله کسر میشود

✔ 3 خواب
✔2 تا مستر
✔کابینت
✔کمد دیواری
✔طبقه 5
✔ دو آسانسور

️واحد بسیار بسیار شیک و خوش چیدمان. مناسب سلیقه بانوی ایرانی️
️قیمت فوق العاده️

**تعهد و صداقت لازمه ی کار ماست**

مشاور شما: امیری