تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 158 متر/ ابتدای عدل/تکواحدی/ فول/ صفر

آپارتمان 158 متر/ ابتدای عدل/تکواحدی/ فول/ صفر

1 روز پیش در فرهنگ

متراژ
158
ساخت
1405
اتاق
3
قیمت کل
‏27,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏174,050,000 تومان
طبقه
1
⭐️⭐️مشاوره تخصصی املاک با خانم تختی⭐️⭐️
جایی برای انتخاب هوشمندانه ی شما!
ملکی خاص با امکاناتی چشمگیر:
✔️ دسترسی عالی و لوکیشن بی نظیر
✔️ خیابان 15 متری مناسب زندگی خانوادگی
✨ تخفیف جزئی هنگام عقد قرارداد

برای اطلاعات بیشتر و بازدید، همین حالا تماس بگیرید:
☎️ خانم تختی - مشاور تخصصی املاک
**شماره تماس: ***********
انتخاب مطمئن، همراهی حرفه ای