تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 158 متری3خوابه درباغ فدک دوکله نور

آپارتمان 158 متری3خوابه درباغ فدک دوکله نور

1 سال پیش در اصفهان

متراژ
158
ساخت
1403
اتاق
3
قیمت کل
6٬320٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
40٬000٬000 تومان
طبقه
4
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
4
( املاک 118 )کد 124‪
■دارای 3عدد اتاق
■چهار طبقه طبقه 4
■دارای دوعدد تراس دوکله شمالی جنوبی
■سرمایش : کولر
■گرمایش : پکیج
■داری انشعابات
■آب، برق، گاز
■لوکیشن ; روبروی باغ فدک نزدیک به کوثر ویو فضای سبز
■بهترین لوکیشن برای سکونت
■سند 6 دانگ
قابل معاوضه نمی باشد.

با ما در ارتباط باشید املاک 118 ️