تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 158متری،3خواب،ویوابدی

آپارتمان 158متری،3خواب،ویوابدی

1 هفته پیش در رودهن

متراژ
158
ساخت
1402
اتاق
3
قیمت کل
‏13,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏85,443,000 تومان
طبقه
5
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
7
متراژ: 158متر
سند: تک برگ
بسیار خوش نقشه
️ اتاق ها: 3خواب(یک خواب مستر)
طبقه 5 از 7(دو واحدی)
آسانسور، پارکینگ، انباری، بالکن
گرمایش سرمایش: شوفاژ و پکیج، کولر گازی
سرویس بهداشتی: ایرانی فرنگی
کف: سرامیک
نما: سنگ
تخلیه می باشد
کد152
قیمت: سیزده میلیارد و پانصد میلیون تومان
توضیح: تخلیه می باشد.
✨ زندگی راحت از همین جا شروع می شود!
همین امروز تماس بگیرید.
مشاورشما: خانم رضایی
املاک آریا رسا