تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 158متری فول نصبیات هشتگرد کوثر دانش تاپ

آپارتمان 158متری فول نصبیات هشتگرد کوثر دانش تاپ

1 روز پیش در شهرک دانش

متراژ
158
ساخت
1404
اتاق
3
قیمت کل
‏11,050,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏69,936,000 تومان
طبقه
4
وضعیت واحد
بازسازی نشده
آپارتمان 158 متر شهرک کوثر کوچه دانش چسب بلوار سپاه
فول نصبیات
یک سال ساخت
خوش نقشه
عکس ها برای خود همین فایل هست
نمای بسیار شیکی دارد
3خواب یک خواب مستر
برای توضیحات بیشتر و بازدید همین الان تماس بگیرید
دپارتمان املاک سرای مِلک
آدرس دفتر
هشتگرد بلوار سپاه ابتدای خیابان دانش دپارتمان املاک سرای مِلک

دارای قویترین فایلینگ در منطقه
دارای وکیل حقوقی و مدیر قرارداد تخصصی و مطمئن