ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
آپارتمان 160 متر/صفر کلید نخورده/عباس آباد
آپارتمان 160 متر/صفر کلید نخورده/عباس آباد
1 هفته پیش در عباسآباد
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
160
ساخت
1401
اتاق
3
قیمت کل
30,400,000,000 تومان
قیمت هر متر
190,000,000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
تاپ لوکیشن عباس آباد
⭕️متراژ 165
⭕️3 خواب بزرگ
اطلاعات بیشتر فقط تماس…..
توجه فرمایید :موارد مشابه موجود است آدرس دفتر: خیابان نظر شرقی روبروی تالار اندیشه ساختمان174✨ مهندسی املاک آسپاASPA✨
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت