تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 160متری/تک واحدی/سندآماده ملکی/3خواب نور

آپارتمان 160متری/تک واحدی/سندآماده ملکی/3خواب نور

2 هفته پیش در امیریه

متراژ
160
ساخت
1403
اتاق
3
قیمت کل
‏11,460,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏71,625,000 تومان
طبقه
2
وضعیت واحد
بازسازی نشده
⛔ فروش فوری ⛔
⛔ 5طبقه تک واحدی کلا 5 واحد

⬅️آپارتمان 160 متری تک واحدی
✅آپارتمان فول امکانات
✅پذیرایی بزرگ و دلباز و کاملا نورگیر پنجره قدی
✅ آشپزخانه بزرگ با تراس بزرگ قابل چیدمان
✅ روشنایی و لوستر کامل
✅ 3 خواب پنجرها قدی و کمد دیواری
✅ گرمایش پکیج با رادیاتور

مبلغ کل = 11/460/000/000

♨️ 900 میلیون تومان قابلیت رهن
♨️ 1/500 میلیاد قابلیت دریافت وام

✅برای بازدید این واحد آپارتمان در اسرع وقت تماس بگیرید

⛔اولویت با اولین بازدید کننده
✅بازدید = خرید