تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان / 161 متر / هروی

آپارتمان / 161 متر / هروی

1 ساعت پیش در هروی

متراژ
161
ساخت
1404
اتاق
3
قیمت کل
‏57,900,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏359,627,000 تومان
طبقه
2
تعداد کل طبقات
6
آدرس املاک:
◼️◼️ضـلـع جـنـوب شرقے میـدان هــروی ◼️◼️
✅️فایل شخصی -در این ساختمان متراژ 105 متر و 125 متر هم موجود میباشد

✅️بهترین کیفیت متریال، نهایت کیفیت در ساخت، دقت و ظرافت در اجرا و دید زیبای همیشه سبز در این ساختمان.

‼️‼️ویژه ی سرمایه گذاری‼️‼️
‼️‼️قیمت اکازیون و بی رقیب در کل منطقه‼️‼️

✅️آفتاب مستقیم از جنوب
✅️بهترین کیفیت متریال تماما درجه 1 وارداتی
✅️ساختمان مدرن و طراحی و دیزاین بی نظیر
✅️دید زیبای مشجر
✅️بدون مشرف همیشگی

✅️اجرای فاخرترین مشاعات و امکانات خدماتی و رفاهی در سطح برج های شاخص منطقه

✅️لابی مجلل با جزئیاتی استثنایی
✅️سالن اجتماعات
✅️تراس
✅️روف گاردن 4 فصل
برای سند 5٪ محاسبه میشود
✅️جزئیات بی نظیر دیگر ....

مشاور شما : امید