تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان/162متر/گلستا ن/جنوبی/نوساز

آپارتمان/162متر/گلستا ن/جنوبی/نوساز

2 هفته پیش در کرمانشاه

متراژ
162
ساخت
1404
اتاق
3
قیمت کل
‏17,820,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏110,000,000 تومان
طبقه
3
جهت ساختمان
جنوبی
وضعیت واحد
بازسازی نشده
گلستا ن

✅162متر
✅جنوبی
✅سه خوابه+مستر

✅بهترین لوکیشن
✅پرداختی 80درصد

✅فروشنده واقعی

جهت بازدید و معرفی فایل های مشابه لطفاً تماس بگیرید ....
املاک های محترم تماس نگیرند