تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 164 متری نیرو هوایی فول تک واحدی

آپارتمان 164 متری نیرو هوایی فول تک واحدی

2 هفته پیش در نیرو هوایی

متراژ
164
ساخت
1403
اتاق
3
قیمت کل
‏43,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏265,243,000 تومان
طبقه
5
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
5
بسمه تعالی

⚜️املاک ایرانشاهی ( شعبه سوم )⚜️

✔️164 متر آپارتمان
✔️3 خوابه
✔️محدوده خ هفتم نیرو هوایی
✔️تک واحدی
✔️فول امکانات
✔️دو سال ساخت
✔️بی نظیر (سونا و جکوزی و ....)
✔️4 عدد پارکینگ سندی
✔️تخفیف در نشست

✅️مناسب سخت پسندان
✅️فایل های مشابه موجود است
✅️کافی است تماس بگیرید
☑️مشاور شما نکونام

آدرس :
فلکه لوزی خ خشی بین 33 و 34 پلاک 85