تائید
فروش مسکونیآپارتمان*آپارتمان 170 متری *حاشیه امامت*

*آپارتمان 170 متری *حاشیه امامت*

20 ساعت پیش در آزادشهر

متراژ
175
ساخت
1405
اتاق
3
قیمت کل
‏22,900,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏130,857,000 تومان
طبقه
4
✨امیدوارم این خانه آغازگر بهترین خاطرات زندگی شما باشد✨

✔️آپارتمان 175 متر مفید

✔️با تراس قابل چیدمان

✔️3خواب نور

✔️تکواحدی

✔️زیر قیمت منطقه

✔️سه خواب و پذیرایی پنجره قدی

✔️متریال درجه یک

✔️4ماه مانده به تحویل

✔️برای اطمینان خاطر
از عرصه زمین به نام خریدار میشود

✨موارد مشابه متناسب با سلیقه ی شما موجود میباشد✨
موارد مشابه از متری65 تا متری 160میلیون با پایین ترین قیمت و بالاترین کیفیت
ثبت قرارداد رسمی با هولوگرام
کاملترین فایلینگ منطقه موارد مشابه با سلیقه و خواسته ی شما معرفی میشود

مشاور و امین شما:دهنوی

زندگبیت زاهدان