تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 170 متری سه خوابه تک واحدی مریم

آپارتمان 170 متری سه خوابه تک واحدی مریم

1 هفته پیش در فضیلت

متراژ
170
ساخت
1403
اتاق
3
قیمت کل
‏16,490,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏97,000,000 تومان
طبقه
1
وضعیت واحد
بازسازی نشده
از شهر بدون کوچه خدمت گزاریم

اوکازیون هارا از ما بخواهید.
✅ به قیمت خرید کنید.
____________________________________
آپارتمان 170 متری سه خوابه خوش نقشه شمالی جنوبی

✔️سالن دلباز و خوش نقشه

✔️ تجهیز کامل

✔️آشپزخانه پر کابینت

✔️3 خوابه استاندارد با تراس و کمد و مستر

✔️ 4 طبقه تک واحدی

✔️ ساخت باکیفیت

✔️فول مشاعات سنگ درجه یک

✔️دسترسی عالی به مراکز رفاهی

دیدن مساوی پسندیدن
کدفایل : 3704
_________________________________________
مشاور و همراه شما : هاشمی

✅️برای مشاهده تمامی فایل های دپارتمان ما به قسمت پایین صفحه مراجعه فرمایید .