تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 175 متری/ تاپ لوکیشن / فول مشاعات

آپارتمان 175 متری/ تاپ لوکیشن / فول مشاعات

2 روز پیش در مهرشهر - فاز ۱

متراژ
175
ساخت
1396
اتاق
3
قیمت کل
‏37,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏214,285,000 تومان
طبقه
2
تعداد کل طبقات
3
⚜️ واحد در بهترین لوکیشن مهرشهر (ورودی)
⚜️ سازه شیک و مدرن
⚜️ ویو بینظیر مهرشهر
⚜️ واحد فول بازسازی شده
⚜️ لابی دارد
⚜️ 3خواب 1 خواب مستر
⚜️ فاز 1 مهرشهر
⚜️ قیمت قابل مذاکره
⚜️ سالن اجتماعات

⬅️ برای اطلاعات بیشتر و هماهنگی بازدید از این واحد بینظیر تماس بگیرید ➡️

⬅️ فایل های مشابه موجود است ➡️

املاک 101

⭐️ عضو رسمی اتحادیه املاک ⭐️

⭐️ دارای پروانه تخصصی مشاور املاک ⭐️

آدرس : خیابان 101 املاک 101