تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 175 متری/نوساز/فول

آپارتمان 175 متری/نوساز/فول

13 ساعت پیش در فرهنگ

متراژ
175
ساخت
1401
اتاق
3
قیمت کل
‏21,750,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏124,285,000 تومان
طبقه
1
تعداد کل طبقات
6
● متراژ : 175متر
● کف سرامیک
● طبقه 1
● 3 خواب
● مجموعه 6 طبقه
● همراه با لوستر

موقعیت عالی و آرام با بهترین دسترسی به حاشیه بلوار وکیل آباد و بلوار معلم

برای پیدا کردن واحد ایده آل تون فقط به یک بازدید نیاز دارید

جهت هماهنگی بازدید این مورد و موارد مشابه تماس بگیرید.

《 لطیف مشاور امور ملکی شما عزیزان 》